Serenay Sarıkaya gala tarzıyla sosyal medyanın diline düştü! Kombininin bedeli dudak uçuklattı

Son olarak ‘Aile’ dizisinde Devin karakterini canlandıran oyuncu Serenay Sarıkaya’nın geçtiğimiz günlerde şarkıcı Mert Demir ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Ünlü isim, Kuruçeşme’deki bir mekandan sevgilisiyle el ele çıkarken görüntülenmişti.

Yakın bir zamanda dijital platformlardan birinde yayınlanacak olan ve kadrosunda; Metin Akdülger, Boran Kuzum, Hakan Kurtaş ve Nil Sude Albayrak gibi isimlerin yer aldığı Kimler Geldi Kimler Geçti dizisinin başrolünde yer alan Serenay Sarıkaya projenin galasına katıldı.

TARZI SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Galaya kırmızı göğüs dekoltesi olan bir elbiseyle katılan Sarıkaya, altına siyah bağcıklı bir çizme tercih etti. Saçları da bir hayli dağınık görünen ünlü ismin tarzı sosyal medyada gündem oldu.

ELEŞTİRİLER GELDİ

Sarıkaya’nın beğenilmeyen tarzına sosyal medya kullanıcılarından: ‘Kim giydiriyor seni?’, ‘Lütfen stil danışmanını değiştir’, ‘Korkunç bir kombin’, ‘Demek ki çuval giysen yakışmazmış’ gibi yorumlar geldi.

RAKAM DUDAK UÇUKLATTI

Serenay Sarıkaya’nın bu kombinin fiyatı da ortaya çıktı. Ünlü oyuncunun kırmızı elbisesinin fiyatı 86 bin 950 TL iken siyah çizmeleri de 68 bin 950 TL imiş.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x